Metody płatności

Karty płatnicze

Obsługujemy karty wydane zarówno przez polskie, jak i zagraniczne banki. Honorujemy karty debetowe, kredytowe oraz pre-paid. Udostępniamy usługę Dynamic Currency Conversion, która pozwala posiadaczowi karty zagranicznej na wybór waluty transakcji. Dzięki temu zagraniczny klient wie ile dokładnie kosztuje dany produkt, a Ty zyskujesz nawet 1% wartości transakcji. Możesz przyjmować płatności od klientów z całego świata w 94 walutach unikając niekorzystnych różnic kursów.

Udostępniamy Espago Link - rozwiązanie płatnicze dla systemów rezerwacyjnych i niestandardowych zamówień.

Wielowalutowość, intuicyjny checkout

Przelewy bankowe

Udostępniamy automatyczne e-transfery (pay by link) i e-przelewy do 144 polskich banków. Klient loguje się na stronę swojego banku i zatwierdza kwotę zakupu. Formularz przelewu jest wypełniany automatycznie. Klient nie musi samodzielnie wpisywać żadnych danych.

Szybkie i intuicyjne wdrożenie, zwiększenie sprzedaży

Płatności cykliczne i one click

Jako jedyni na rynku udostępniamy w pełni automatyczne rozwiązanie w zakresie płatności cyklicznych (tzw. recurring payment). Karta klienta jest obciążana cyklicznie, zgodnie z wcześniej zawartą umową, co eliminuje problem nieskutecznej windykacji należności.

Oferujemy również metodę one click payment. Klient nie musi być przekierowany na zewnętrzną stronę płatniczą i podawać numeru karty, ponieważ autoryzacja karty (wcześniej zdefiniowanej) dokonuje się w tle za pomocą jednego kliknięcia. Proces płatności jest wówczas szybki i wygodny, a dane Klienta są odpowiednio zabezpieczone.

Mniej przekierowań, terminowe wpłaty od klientów

Portfele płatności

MasterPass v. 6.0 znacznie skraca proces zakupu. Wystarczy jednorazowa rejestracja oraz zdefiniowanie PIN do zatwierdzania transakcji. Dzięki temu przy każdej kolejnej płatności klient proszony jest jedynie o podanie indywidualnie przypisanego numeru PIN. System umożliwia klientom bezpieczne przechowywanie w jednym miejscu danych kart płatniczych oraz adresu dostawy, co znacznie skraca proces zakupu.

  • Masterpass
  • Visa Checkout

Kupujący pozostaje na stronie sklepu, mniej kliknięć

Systemy ratalne i płatności odroczone

Proponowane przez nas narzędzia pozwalają w pełni zautomatyzować proces przyznawania kredytu. Weryfikacja umowy kredytowej odbywa się on-line przez Sygma lub Alior Bank. Po akceptacji otrzymujesz od razu całą płatność, a Klient rozlicza się ratalnie z bankiem. System płatności odroczonych FerBuy daje Klientowi możliwość dokonania płatności po otrzymaniu towaru.

Rozszerzenie rynku zbytu, zwiększenie konkurencyjności towarów

Płatności mobilne

Dzięki dostarczonym przez nas bibliotekom na iOS, Android, Windows Phone umożliwiasz Klientowi zapłatę wewnątrz Twojej aplikacji. Zaimplementowane rozwiązania pozwalają na płatności natywne, jak i web view.

Zminimalizowanie ryzyka porzucenia transakcji, zwiększenie konwersji